• 2024 03 29

Miami tenisztorna - Kiesett a Babos, Kugyermetova páros

Egy sikeres meccs után búcsúztak

A negyedik helyen kiemelt Babos Tímea, Veronika Kugyermetova páros kiesett a nyolcaddöntőben a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna 3,2 millió dollár (980 millió forint) összdíjazású női versenyében.

A magyar-orosz duót hétfőn a Caroline Garcia, Nadia Podoroska francia-argentin kettős búcsúztatta 64 perces mérkőzésen.
A párosban négyszeres Grand Slam- és háromszoros világbajnok Babos és társa csak 17 perc elteltével, 0:5-nél hozta az első gémjét. Az ellenfél a második szettben 3:1-re elhúzott, innen a magyar-orosz páros már felzárkózott 5:5-re, de egy újabb brék már a meccs végét jelentette.

nők, páros, nyolcaddöntő: Caroline Garcia, Nadia Podoroska (francia, argentin)-Babos Tímea, Veronika Kugyermetova (magyar, orosz, 4.) 6:1, 7:5