• 2024 04 27

Az uraknál döntős a Kaposvár, a hölgyeknél ez még kérdés

A hölgyeknél még kérdéses a finalisták személye

Döntős a Kaposvár a férfiaknál, lépéshátrányban a nőknél. Ez történt az Extraliga elődöntőiben szombaton

A Kaposvár bejutott a döntőbe a férfi röplabda Extraligában, miután a MAFC-BME elleni párharcban a negyedik mérkőzésen a harmadik győzelmét aratta. Ellenfele a fináléban az LV Sport Pénzügyőr SE csapata lesz, amely a Vegyész RC Kazincbarcikán jutott túl korábban 3-0-val.

férfi Extraliga, elődöntő, 4. mérkőzés: MAFC-BME - Fino Kaposvár 1-3 (19, -18, -23, -17)
    A párharc végeredménye: 3-1, a Kaposvár javára.

A Békéscsaba otthon 3-0-ra nyert a Kaposvár ellen a női röplabda Extraliga elődöntőjében, ezzel 2-1-re vezet a párharcban.  A másik ágon a Fatum Nyíregyháza 2-0-s előnyben van a Vasas Óbudával szemben.

női Extraliga,  elődöntő, 3. mérkőzés: Swietelsky-Békéscsabai RSE - 1. MCM-Diamant Kaposvár 3-0 (15, 9, 23)
    A párharc állása: 2-1 a Békéscsaba javára