• 2024 04 20

Kiesett a Hydro Fehérvár AV19 a negyeddöntőben

Sima vereség a negyedik mérkőzésen

A Hydro Fehérvár AV19 6-0-ra alulmaradt a vendég Vienna Capitalsszal szemben pénteken az osztrák jégkorongligában, így 4-0-ra elveszítette a negyeddöntős párharcot.

Az első harmad 16. percében kapust cserélt a Hydro Fehérvár AV19, miután Jaroslav Janust harmadszorra is mattolták a Vienna Capitals játékosai. A magyar együttes az Osztrák Jégkorong Liga negyeddöntőjének negyedik meccsén az utolsó szalmaszálba kapaszkodott, hiszen összesítésben 3-0-s meccshátrányban volt a székesfehérvári együttes. A negyedik találkozó nyitó felvonása után pedig a meccsen is ugyanígy álltak. A remek alapszakasz után így tovább folytatódott a Fehérvár rájátszásbeli vesszőfutása. Igaz a vetélytársak sokkal jobban erősítettek a play-off-ra, de ennek ellenére a tény az tény, a Fehérvár 6-0-ás vereséget szenvedett a Vienna Capitals ellen az utolsó idei mérkőzésén, és így a bécsi együttes 4-0-s összesítéssel búcsúztatta a Bartalisékat a negyeddöntőben.

Osztrák liga, negyeddöntő, 4. mérkőzés: Hydro Fehérvár AV19 - Vienna Capitals (osztrák) 0-6 (0-3, 0-0, 0-3)
A párharc végeredménye: 4-0, a Vienna javára.