• 2021 04 11

Versenynaptár - Március

Ez vár a magyar sportéletre márciusban

A várható hazai és a jelentősebb, illetve magyar vonatkozású nemzetközi sportesemények márciusban.

2021. március:

II.23-7. Északisí-világbajnokság, Oberstdorf
II.27-2. Peridot magyar nyílt fedett pályás öttusaverseny, egyben országos bajnokság, Budapest
1-5. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, 4-7. forduló
3. Női röplabda Challange Kupa, elődöntő, visszavágó, 1.MCM-Diamant Kaposvár - C.S.M. Volei Alba Blaj (román)
4-7. Fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság, Torun
5-7. Rövidpályás-gyorskorcsolya világbajnokság, Dordrecht
6. Téli dobó országos bajnokság, Szombathely
6. Férfi vízilabda Eurokupa, nyolcaddöntő, visszavágók
6. Savaria Kupa súlyemelőverseny, Szombathely
7. Férfi röplabda Magyar Kupa, bronzmérkőzés és döntő, Ludovika Aréna
9-17. Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
11-14. Férfi és női kard egyéni és csapat világkupa, Budapest
13-14. Téli dobó Európa-kupa, Leiria
13-14. Íjász terem ob, Alósnémedi
13-14. Női röplabda Magyar Kupa négyes döntő, Ludovika Aréna
14-17. Asztalitenisz világ olimpiai selejtező, Doha
17. Férfi vízilabda Eurokupa, negyeddöntő, első mérkőzések
17-19. Női kosárlabda Euroliga, negyeddöntős buboréktorna, Sopron
18-21. Európai olimpiai kvalifikációs birkózóverseny, Budapest
19-21. Női kézilabda olimpiai selejtezőtorna, Győr
19-23. Férfi és női párbajtőr egyéni és csapat világkupaverseny, Kazany
20. 50 km-es gyalogló országos bajnokság, Gyügy
20. Férfi vízilabda Eurokupa, negyeddöntő, visszavágók
20-21. Női torna csapatbajnokság, 1. forduló, Kiskunfélegyháza
20-28. Sportlövő világkupaverseny, Újdelhi
20-21. Evezés, első válogató, Szeged
22-28. Műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság, Stockholm
24-28. Öttusa világkupaverseny, Budapest
23-27. Úszó országos bajnokság, Duna Aréna
24-27. Női vízilabda világliga, európai selejtezőtorna, Debrecen
24-31. Labdarúgó U21-es Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország és Szlovénia
25. Labdarúgó vb-selejtező, Magyarország-Lengyelország
26. Férfi torna csapatbajnokság, 1. forduló, Budapest
27. Mezeifutó országos bajnokság, Kecskemét
27-28. Férfi és női torna szerenkénti országos bajnokság, Budapest
27-28. Salgó-rali, az országos bajnokság 1. futama, Salgótarján/Ózd
28. Labdarúgó vb-selejtező, San Marino-Magyarország
31. Labdarúgó vb-selejtező, Andorra-Magyarország