• 2020 10 30

Az OTP Bank Liga és a Merkantil Liga csapatai továbbjutottak a MOL Magyar Kupában

Tizenegy megyei csapat maradt versenyben

A vasárnapra maradt mérkőzéseken is többnyire papírforma eredmények születtek a MOL Magyar Kupában. Alább olvashatják a teljes eredménysort.

Labdarúgó MOL Magyar Kupa, 6. forduló (a 64 közé jutásért):

Tiszaföldvár VSE (megyei I.)-MOL Fehérvár FC 0-5
Mándok VSE (megyei I.)-Mezőkövesd Zsóry FC 1-8
FC Hatvan (NB III)-Paksi FC 1-3
Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)-Budapest Honvéd 1-7

Csepel FC (Budapest I.)–Soroksár SC (NB II) 0–3
Sényő FC (NB III, Keleti csoport)–Vasas FC (NB II) 1–5
Szegedi VSE (NB III, Közép-csoport)–Szombathelyi Haladás (NB II) 0–3
Kerekegyházi SE (Bács-Kiskun I.)–Gyirmót FC Győr (NB II) 1–8
Ikarus-Maroshegy (Fejér I.)–FC Ajka (NB II) 0–5

Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Komárom VSE (NB III, Nyugati csoport) 2–2 – 11-esekkel 4–3
Ceglédi VSE (NB III, Keleti csoport)–Rákosmente KSK (NB III, Közép-csoport) 5–1
FC Dabas (NB III, Közép-csoport)–Dunaújváros PASE (NB III, Közép-csoport) 0–3
Teskánd KSE (Zala I.)–Taksony SE (NB III, Közép-csoport) 1–3
ESMTK (NB III, Közép-csoport)–Tállya KSE (NB III, Keleti csoport) 1–3
Balmazújvárosi FC (Hajdú-Bihar I.)–III. Kerületi TVE (NB III, Nyugati csoport) 0–4
Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Nagyatádi FC (NB III, Nyugati csoport) 1–0
Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Szekszárdi UFC (NB III, Közép-csoport) 2–1
Gyöngyöshalász SE (Heves I.)–FC Nagykanizsa (NB III, Nyugati csoport) 3–4

Pénteki mérkőzése:

SC Sopron (NBIII, Nyugati csoport)-BVSC-Zugló (NBIII, Keleti csoport) 0-0 - tizenegyesekkel 4-5

Szombaton lejátszott mérkőzések:

43. sz. Építők SK (Budapest I.)–MTK Budapest (NB I) 0–8
Mohácsi TE 1888 (Baranya I.)–Budafoki MTE (NB I) 0–6
Mezőkeresztes VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Zalaegerszegi TE (NB I) 0–11
Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom I.)–Kisvárda MasterGood (NB I) 0–10
Ráckeve VAFC (Pest II.)–Ferencvárosi TC (NB I) 1–6

Szarvaskend SE (Vas I.)–FC Csákvár (NB II) 1–10
Makó FC (Csongrád-Csanád I.)–Pécsi MFC (NB II) 1–3
Sárvár FC (Vas I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 0–3
Diósjenő SE (Nógrád I.)–Dorogi FC (NB II) 0–5
Balatonfüredi FC (NB III, Nyugati csoport)–Debreceni EAC (NB II) 2–3
Jászberényi FC (NB III, Keleti csoport)–Budaörs (NB II) 1–6
Mosonmagyaróvár (NB III, Nyugati csoport)–BFC Siófok (NB II) 0–1
Sárbogárd (Fejér I.)–Kazincbarcika SC (NB II) 0–3
BKV Előre (NB III, Nyugati csoport)–Szentlőrinc SE (NB II) 1–2
Vác FC (NB III, Közép-csoport)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II) 1–4
Tiszakécskei LC (NB III, Keleti csoport)–Debreceni VSC (NB II) 0–2
Pápai Perutz FC (NB III, Nyugati csoport)–ETO FC Győr (NB II) 2-6

Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–THSE-Szabadkikötő (NB III, Nyugati csoport) 2–1
Sajóbábonyi VSE (NB III, Keleti csoport)–Eger SE (NB III, Keleti csoport) 1–2 hu.
Bonyhád VLC (Tolna I.)–Monor SE (NB III, Közép-csoport) 2–3
ASR Gázgyár (Budapest I.)–Gesztelyi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.) 1–0
Csornai SE (Győr-Moson-Sopron I.)–Dabas-Gyón FC (NB III, Közép-csoport) 1–2
Dunavarsány (Pest I.)–Körösladányi MSK (NB III, Közép-csoport) 2–1
Bodajk (Fejér I.)–Érdi VSE (NB III, Nyugati csoport) 0–3
Király SE (Vas I.)–Bicskei TC (NB III, Nyugati csoport) 2–3
Bátaszék SE (Tolna I.)–Fehérgyarmat SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.) 8–1
Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–AC Nagybajom (Somogy I.) 1–1 – 11-esekkel 3–2
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun I.)–Majosi SE (NB III, Közép-csoport) 1–0
Abda SC (Győr-Moson-Sopron I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III, Közép-csoport) 0–1
Mezőtúri AFC (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Ménfőcsanak (NB III, Nyugati csoport) 1–9
Mátraterenye SE (Nógrád I.)–Csomád (Pest I.) 0–3
Füzesgyarmati SK (NB III, Keleti csoport)–Gárdony (NB III, Nyugati csoport) 1–2
Tihany FC (Veszprém I.)–Kecskeméti TE (NB III, Közép-csoport) 0–5
Mórahalom VSE (Csongrád-Csanád I.)–Gyöngyösi AK (NB III, Keleti csoport) 0–3
BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Gyulai TFC (Békés I.) 4–1
PTE PEAC (Baranya I.)–Salgótarjáni BTC (NB III, Keleti csoport) 0–7
Ajka Kristály SE (Veszprém I.)–Lipót SE (NB III, Nyugati csoport) 0–7
Kozármisleny (NB III, Közép-csoport)–Tatabányai SC (NB III, Nyugati csoport) 1–0

Az elmaradt mérkőzéseket az alábbi időpontokban pótolják a csapatok:

Balassagyarmati VSE (NB III)-Diósgyőri VTK 2020.10.07. 14.00
Iváncsa KSE (NB III)-Újpest FC 2020.10.07. 14.00
Szeghalmi FC (Békés I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II) 2020.10.07. 14.00
Lőrinci VSC (Heves I.)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 2020.10.07. 14.00
VLS Veszprém (NB III, Nyugati csoport)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) 2020.10.07. 14.00
Toponár SE (megyei I.)-Puskás Akadémia FC 2020.10.10. 14.00