• 2020 10 30

Papírforma eredmények a MOL Magyar Kupában

A 39 mérkőzésen 8 hazai győzelem született

A MOL Magyar Kupa 6. fordulójában egy-két kivételtől eltekintve az esélyesebb csapatok győzelmét hozták a mérkőzések. A két legmagasabb osztályban nem botlott senki. Íme az eredménysor:

A MOL Magyar Kupa 6. forduló, a 64 közé kerülésért:

43. sz. Építők SK (Budapest I.)–MTK Budapest (NB I) 0–8
Mohácsi TE 1888 (Baranya I.)–Budafoki MTE (NB I) 0–6
Mezőkeresztes VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Zalaegerszegi TE (NB I) 0–11
Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom I.)–Kisvárda MasterGood (NB I) 0–10
Ráckeve VAFC (Pest II.)–Ferencvárosi TC (NB I) 1–6

Szarvaskend SE (Vas I.)–FC Csákvár (NB II) 1–10
Makó FC (Csongrád-Csanád I.)–Pécsi MFC (NB II) 1–3
Sárvár FC (Vas I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 0–3
Diósjenő SE (Nógrád I.)–Dorogi FC (NB II) 0–5
Balatonfüredi FC (NB III, Nyugati csoport)–Debreceni EAC (NB II) 2–3
Jászberényi FC (NB III, Keleti csoport)–Budaörs (NB II) 1–6
Mosonmagyaróvár (NB III, Nyugati csoport)–BFC Siófok (NB II) 0–1
Sárbogárd (Fejér I.)–Kazincbarcika SC (NB II) 0–3
BKV Előre (NB III, Nyugati csoport)–Szentlőrinc SE (NB II) 1–2
Vác FC (NB III, Közép-csoport)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II) 1–4
Tiszakécskei LC (NB III, Keleti csoport)–Debreceni VSC (NB II) 0–2
Pápai Perutz FC (NB III, Nyugati csoport)–ETO FC Győr (NB II) 2-6

Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–THSE-Szabadkikötő (NB III, Nyugati csoport) 2–1
Sajóbábonyi VSE (NB III, Keleti csoport)–Eger SE (NB III, Keleti csoport) 1–2 hu.
Bonyhád VLC (Tolna I.)–Monor SE (NB III, Közép-csoport) 2–3
ASR Gázgyár (Budapest I.)–Gesztelyi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.) 1–0
Csornai SE (Győr-Moson-Sopron I.)–Dabas-Gyón FC (NB III, Közép-csoport) 1–2
Dunavarsány (Pest I.)–Körösladányi MSK (NB III, Közép-csoport) 2–1
Bodajk (Fejér I.)–Érdi VSE (NB III, Nyugati csoport) 0–3
Király SE (Vas I.)–Bicskei TC (NB III, Nyugati csoport) 2–3
Bátaszék SE (Tolna I.)–Fehérgyarmat SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.) 8–1
Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–AC Nagybajom (Somogy I.) 1–1 – 11-esekkel 3–2
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun I.)–Majosi SE (NB III, Közép-csoport) 1–0
Abda SC (Győr-Moson-Sopron I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III, Közép-csoport) 0–1
Mezőtúri AFC (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Ménfőcsanak (NB III, Nyugati csoport) 1–9
Mátraterenye SE (Nógrád I.)–Csomád (Pest I.) 0–3
Füzesgyarmati SK (NB III, Keleti csoport)–Gárdony (NB III, Nyugati csoport) 1–2
Tihany FC (Veszprém I.)–Kecskeméti TE (NB III, Közép-csoport) 0–5
Mórahalom VSE (Csongrád-Csanád I.)–Gyöngyösi AK (NB III, Keleti csoport) 0–3
BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Gyulai TFC (Békés I.) 4–1
PTE PEAC (Baranya I.)–Salgótarjáni BTC (NB III, Keleti csoport) 0–7
Ajka Kristály SE (Veszprém I.)–Lipót SE (NB III, Nyugati csoport) 0–7
Kozármisleny (NB III, Közép-csoport)–Tatabányai SC (NB III, Nyugati csoport) 1–0

Az elmaradt mérkőzéseket az alábbi időpontokban pótolják a csapatok:

Október 7-én játsszák:
Balassagyarmati VSE (NB III)-Diósgyőri VTK 14.00
Iváncsa KSE (NB III)-Újpest FC 14.00
Október 10-én játsszák:
Toponár SE (megyei I.)-Puskás Akadémia FC 14.00