• 2020 09 28

Karanténban a MOL-Pick Szeged

A csapat minden hivatalos tevékenységét felfüggesztették.

A bajnoki ezüstérmes játékosai, stábja hatósági karanténba került, jelentették be a szegediek.

"Klubunk egy, a szűkebb környezetébe tartozó személynél a mai napon pozitív koronavírus tesztet regisztráltak. A fertőzöttel érintettségi kapcsolatba tartozó személyek (játékosok, stábtagok, valamint munkatársaink) járványügyi elkülönítése haladéktalanul megtörtént, tesztelésükről klubunk intézkedett. Felnőtt csapatunk teljes kerete, a stáb tagjai, valamint a velük érintkezésben lévő munkatársaink jelenleg hatósági karanténban tartózkodnak. Ennek következtében felnőtt keretünk edzései és egyéb hivatalos eseményei felfüggesztésre kerültek." - szól a klub közleménye.

A MOL-Pick Szeged csütörtökön a Paris St-Germain-t fogadta volna hazai pályán a Bajnokok Ligájában.