• 2024 04 23

A negyeddöntőben búcsúzott Stollár Fanny

Véget ért a las vegasi menetelés

Nem sikerült az négy közé jutnia a világranglista 127. helyén álló Stollár Fannynak a 80.000 dollár összdíjazású Las Vegas-i ITF tenisztornán.

A harmadik helyen kiemelt magyar versenyző a ranglista mindössze 536. mexikói Giuliana Olmos ellen játszott a négy közé kerülésért. Stollár ugyan hozta az adogatását, de ellenfele egyenlített a nyitó szettben, majd elhúzott 5-2-re. A magyar teniszező egyet még visszabrékelt, majd hozta a saját játékát is, de végül elúszott az első felvonás 6-4-re.

A második játszmában 1-1 után Olmos elnyerte Stollár adogatását és ismét elhúzott 5-2-re, innen pedig már biztosan nyerte a szettet 6-2-re, a meccset pedig két játszmában.

„Ma sajnos egyáltalán nem ment a játék, semmi nem jött össze. Igazából nem is értem, hogy mi történt, de nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a továbbjutás” – nyilatkozta a mérkőzés után Stollár Fanny. Aki a jövő héten a 2. születésnapját éppen a houstoni tenisztornán ünnepli majd.